Archiv: Aktuálně

Omezení provozní doby

Z důvodu přetížení z vysokých teplot je upravena dočasně provozní doba následovně : 7.-9.8. od 7.30 do 9.00 hodin a potom od 17 – 22 hodin /provoz kuchyně pouze do 20.30/. Děkujeme za pochopení. Hana Weissová.

OBSAZENOST HOTELU

Milí hosté, ráda bych Vás informovala, že hotel je z 99% zcela obsazen celé prázdniny a stejně tomu je tak i všechny víkendy v září a polovině října. Občas se nějaký termín uvolní, ale je to velmi málo a není jednoduché to stále sdělovat....

FRANCOUZSKÉ ŠANZONY !

Srdečně zveme již teď v sobotu. Neváhejte a nechte chvíli televizi vypnutou a přijďte k nám, bude to stát za to ! :-)

ZMĚNA TERMÍNU !!!

Z nečekaně smutných událostí v kapele je tento sobotní hudební večer zrušen a termín posunu bude uveřejněn co nejdříve. Děkujeme za pochopení.

HUDEBNÍ VEČER V SOBOTU 23.6. OD 20 HODIN

ZVEME SRDEČNĚ NA DALŠÍ HUDEBNÍ VEČER, TENTOKRÁT S KAPELOU SEŠUP :-), V NAŠÍ SKLEPNÍ VINÁRNĚ DNE 23.6.2018 OD 20 HODIN. NEVÁHEJTE A PŘIJEĎTE :-)

TV, atd….

přátelé,.... opravdu nemáme a mít nechceme, na každém pokoji televizi a vše kolem ..., Vím, že je problém být sám se sebou., Ale nechtějte , prosím, dělat problémy, když na svém pokoji televizi nenajdete /kterou potažmo stejně nepotřebujete, protože ji pustíte a jdete se bavit...

DOMÁCÍ LIMONÁDY

Přátelé, máme pro Vás připraveny nové  domácí bylinkové limonády. Přijďte ochutnat.

MARTIN A ZUZKA hudební večer

Další sobotní hudební večer v klubové vinárně našeho hotelu – 19.5.2018 od 20 hodin, Martin a Zuzka. Těším se na Vás.