Rezervace ubytování

Ubytování

 

Pro naše hotelové hosty nabízíme ubytování v klidné části hotelu v podkrovních i klasických dvoulůžkových a vícelůžkových pokojích s možností přistýlky. Pokoje jsou standardně zařízeny s vlastním sociálním zařízením, sprchovým koutem, na některých pokojích televizí. Novinkou je, že ve třech pokojích máme v koupelně vanu a lze po domluvě i přichystat romantické prostředí se svíčkami, vínem apod.  V celém areálu hotelu je možnost připojení k internetu (Free Wifi Zone). Pro rodiny máme připraveno rodinné studio.

NEMÁME STÁLOU RECEPČNÍ SLUŽBU, PROTO, PROSÍM,NAŠE POTVRZENÍ REZERVACÍ MOHOU NĚKDY TRVAT NĚKOLIK DNÍ, NEŽ SE NAJDE CHVILKA K POČÍTAČI.  Děkujeme za pochopení.

 


Ceník

2-lůžkový pokoj 1200,-
3-lůžkový pokoj 1500,-
4-lůžkový pokoj 1800,-
Studio(4 osoby) 1800,-
Studio (5 osob) 2000,-
Přistýlka 200,- Kč
Jednolůžkový pokoj 950,- Kč

Uvedené ceny jsou bez snídaně. Snídaně podáváme pro zájemce formou snídaňového rautu za 100,-Kč/os včetně kávy a čaje. /podle domluvy a náročnosti  zájmu/ Snídaně od 7.30 do 10.00 hodin

Kapacita

  • 1x  1-lůžkový pokoj
  • 6x  2-lůžkový pokoj
  • 3x 3-lůžkový pokoj
  • 1x 4-lůžkový pokoj
  • 1x  Studio (5 osob) 2 ložnice  se společnou koupelnou

Slevy

  • skupiny nad 20 osob – poskytujeme slevu 10% včetně ubytování
  • skupiny nad 30 osob – je pro 1 osobu vše zdarma + 10% sleva pro všechny
  • děti do 2 let nocleh zdarma (možnost bezplatného zapůjčení dětské postýlky)

Máme pro Vás nově kolárnu  na uzamčení , s kamerovým systémem.

Využijte také naší nabídky a zaparkujte si auto na zamknutém parkovišti v areálu hotelu. Všechny hotelové prostory jsou nekuřácké. Neakceptujeme  pobyt se psy.

 

Milí a vzácní hosté!

Rádi bychom Vám poděkovali za to, že jste velmi vstřícně a pozitivně vnímali a přijali změny, které proběhly v našem provozu.

Zejména změna v dokončeném  a rekonstruovaném prostředí, potom změna v principu služeb a to, že již naše restaurace nevaří běžným systémem, ale pouze péčí o Vás – naše hosty a příležitostně pro akce spojené v naší sklepní vinárně, jako jsou oslavy, svatby, večírky apod.

Dále to, že máte možnost využívat skvělou službu naší venkovní bylinkové sauny a případně následného do-relaxování v naší nové „útulně“ s krbem.  Také  naplno odpočívat na vinných terasách, kde si můžete číst, pít víno, kávu, nebo jen tak vnímat krásu přírody a daného okamžiku….

S velkou vděčností tyto dary vnímáme a přejeme si i Vám, abychom se mohli nadále setkávat a poskytovat si prostor pro klid, pohodu a nové síly :-)

V radosti  a těšením se na Vás  –   Hana s partou skvělých lidí, kteří jsou vždy po ruce. :-)

Kontakt
Hotel Weiss Lechovice
Lechovice 56, 671 63 Lechovice
Česká republika

Tel.: +420 602 222 360
E-mail: info@hotelweiss.cz

Zobrazit mapu »

Hana Weissová

- majitelka hotelu -

Jsem přesvědčena, že všechna vína mají svůj vlastní jedinečný příběh, že dobré víno má duši, v níž se odráží osobnost lidí, kteří mu jeho příběh vdechli.

Reference

"Přejeme pěkný večer, tak jsme opět všichni šťastně ve svých domovech, chceme vřele poděkovat za... více »