Sklepní vinárna

Kapacita sklepní vinárny je 60 osob a přilehlého salonku 20 osob. Náš hotel Vám nabízí dobrou příležitost k uspořádání Vaší svatební hostiny nebo oslav všeho druhu ve sklepní vinárně určené pro větší společnost nebo využití našeho salonku pro malou oslavu. Rádi se postaráme o Vaše pohoštění a společně s Vámi zorganizujeme oslavu od sestavení menu, zajištění hudby až po možnosti ubytování Vás a Vašich hostů v našem hotelu.

Školení a semináře

Pro uzavřenou společnost při pořádání firemních seminářů a kurzů nabízíme Vaší firmě k dispozici pronájem salonku pro 20 osob nebo přilehlou sklepní vinárnu s kapacitou 60 osob, kde nabízíme plný gastronomický servis pro pořádání pracovních akcí s možností následného večírku, při kterém budete moci ochutnat něco z naší hotelové kuchyně nebo si užít profesionální degustaci vín včetně vín ze soukromého hotelového archivu.. Můžete si u nás také zapůjčit promítací plátno, flip chart nebo použít připojení k internetu. Rádi s Vámi zkonzultujeme Váš program k plné spokojenosti Vašich spolupracovníků nebo klientů.

Řízené degustace

Hotel Weiss pořádá pro milovníky dobrých vín a příjemných kulinářských zážitků nejrozmanitější akce pod vedením zkušené sommeliérky hotelu. V průběhu našich degustačních akcí budete zasvěceni do chutí vína s možností porovnávat jednotlivé vzorky. Vaše chuťové vjemy můžete bezprostředně konzultovat přímo se sommeliérkou a samozřejmě si můžete na závěr oblíbenou odrůdu vína případně zakoupit . Sortiment vína je vždy podle aktuálních nabídek, neboť stále vinaře střídáme.  Degustace probíhají ve stylovém prostředí sklepní vinárny nebo ve stínu vinných listů na letní terase. Cena za řízenou degustaci se domlouvá vždy individuálně podle přání a potřeb hostů. Ochutnat můžete jak sudová, tak lahvová vína. Termíny jsou uvedeny v „Aktualně“

Pro zájemce, kteří chtějí proniknout hlouběji do tajemství vína, pořádáme KURZY VINNÝCH VĚDOMOSTÍ, při kterých se naučíte:

  • poznávat vína a senzoricky je hodnotit
  • odhalíte vady vín a jejich nemoci
  • poznáte sommelierské triky

Osvojíte si základy a jednoduché principy,které souvisejí se zážitkovou gastronomií a budete mít možnost získat Certifikát. Aktuální termíny kurzů sledujte na úvodní stránce.

UBYTOVÁNÍ MOŽNÉ !!

Nebojte se u nás ubytovat. Dostanete i snídani. Dodržujeme vše, co je potřeba :-):-)

Výjimka platí pro hotely, kde se může současně stravovat max. 20 hostů.

Kontakt
Hotel Weiss Lechovice
Lechovice 56, 671 63 Lechovice
Česká republika

Tel.: +420 602 222 360
E-mail: weisshotel@gmail.com

Zobrazit mapu »

Hana Weissová

- majitelka hotelu -

Jsem přesvědčena, že všechna vína mají svůj vlastní jedinečný příběh, že dobré víno má duši, v níž se odráží osobnost lidí, kteří mu jeho příběh vdechli.

Reference

"Zdravím a nemám, co dodat :)Snad jen malou „klobásničku“Po školení s Hankou a Honzíkem... více »

Kamil