Restaurace

Restaurace

V naší nekuřácké restauraci proběhla změna systému. Restaurace slouží zejména pro ranní snídaňové rauty od 7.30 do 10 hodin. Potom hosté lehce odcházejí za svými aktivitami a přivítáme je zde opět v pozdním odpoledni, kdy se zde mohou občerstvit vínem, pivem, nealko nápoji, teplými nápoji a drobným občerstvením k tomu, které je vždy vystaveno aktuálně na nabídce. Uvidíme, jak se bude situace vyvíjet dál. Obchvat obce udělal své, ale na druhou stranu je zase mnohem více klidu :-).

V případě akcí ve vinárně, terase apod. poskytujeme servis běžně jako dříve, včetně jídla.

Otevírací doba

Pondělí až sobota  : otevřeno ráno na snídaně  7.30 – 10.00, potom pro veřejnost do 22.00
Neděle:  snídaně od 7.30 – 10.00, potom  maximálně do 20 hodin

Pro hotelové hosty je restaurace otevřena na podávání snídaní od 7.30 do 10.00 hodin formou rautu.

 

Letní terasa

Chcete si vychutnat příjemné posezení na jaře, v létě či při teplých podzimních večerech? Využijte naše pozvání k příjemnému posezení na kryté terase ve stínu pergoly z hroznového vína, kde můžete odpočívat a vychutnávat si dobré víno i když venku prší. Pořádáme zde pro Vás také  taneční večery, večery při cimbálové muzice a vinné degustace. Letní terasu skrytou okolnímu světu využijí i naši nejmenší hosté při svých hrách.

Catering

Nedílnou součástí gastronomických služeb, které nabízí náš hotel, jsou cateringové služby. Cateringová nabídka začíná od základních výrobků studené kuchyně a teplého bufetu přes rozmanité gastronomické variace až po uspořádání kompletní společenské akce doplněné rauty a vinnou degustací. Zajišťujeme nejrozmanitější přání našich hostů při oslavách i ve vzdálenějších místech, firmách, plesích, firemních prezentacích nebo jen malých rodinných párty a soukromých večírcích. Rádi s Vámi prodiskutujeme veškeré požadavky a Vaší akci Vám pomůžeme připravit na míru. Vynasnažíme se, aby jste se zařadili mezi naše spokojené zákazníky.

UBYTOVÁNÍ MOŽNÉ !!

Nebojte se u nás ubytovat. Dostanete i snídani. Dodržujeme vše, co je potřeba :-):-)

Výjimka platí pro hotely, kde se může současně stravovat max. 20 hostů.

Kontakt
Hotel Weiss Lechovice
Lechovice 56, 671 63 Lechovice
Česká republika

Tel.: +420 602 222 360
E-mail: weisshotel@gmail.com

Zobrazit mapu »

Hana Weissová

- majitelka hotelu -

Jsem přesvědčena, že všechna vína mají svůj vlastní jedinečný příběh, že dobré víno má duši, v níž se odráží osobnost lidí, kteří mu jeho příběh vdechli.

Reference

"Dobrý den, za všechny zúčastněné vám tímto děkuji za pobyt, ze kterého jsme se... více »