Restaurace

Restaurace

V naší nekuřácké restauraci proběhla změna systému. Restaurace slouží zejména pro ranní snídaňové rauty od 7.30 do 10 hodin. Potom hosté lehce odcházejí za svými aktivitami a přivítáme je zde opět v pozdním odpoledni, kdy se zde mohou občerstvit vínem, pivem, nealko nápoji, teplými nápoji a drobným občerstvením k tomu, které je vždy vystaveno aktuálně na nabídce. Uvidíme, jak se bude situace vyvíjet dál. Obchvat obce udělal své, ale na druhou stranu je zase mnohem více klidu :-).

V případě akcí ve vinárně, terase apod. poskytujeme servis běžně jako dříve, včetně jídla.

Otevírací doba

Pondělí až sobota  : otevřeno ráno na snídaně  7.30 – 10.00, potom pro veřejnost do 22.00,nebo dle aktuální doby – podzimní a zimní provoz.
Neděle:  snídaně od 7.30 – 10.00, potom  maximálně / a individuálně/  do 20 hodin

Pro hotelové hosty je restaurace otevřena na podávání snídaní od 7.30 do 10.00 hodin formou rautu.

 

Letní terasa

Chcete si vychutnat příjemné posezení na jaře, v létě či při teplých podzimních večerech? Využijte naše pozvání k příjemnému posezení na kryté terase ve stínu pergoly z hroznového vína, kde můžete odpočívat a vychutnávat si dobré víno i když venku prší. Pořádáme zde pro Vás také  taneční večery, večery při cimbálové muzice a vinné degustace. Letní terasu skrytou okolnímu světu využijí i naši nejmenší hosté při svých hrách.

Catering

Nedílnou součástí gastronomických služeb, které nabízí náš hotel, jsou cateringové služby. Cateringová nabídka začíná od základních výrobků studené kuchyně a teplého bufetu přes rozmanité gastronomické variace až po uspořádání kompletní společenské akce doplněné rauty a vinnou degustací. Zajišťujeme nejrozmanitější přání našich hostů při oslavách i ve vzdálenějších místech, firmách, plesích, firemních prezentacích nebo jen malých rodinných párty a soukromých večírcích. Rádi s Vámi prodiskutujeme veškeré požadavky a Vaší akci Vám pomůžeme připravit na míru. Vynasnažíme se, aby jste se zařadili mezi naše spokojené zákazníky.

Milí a vzácní hosté!

Rádi bychom Vám poděkovali za to, že jste velmi vstřícně a pozitivně vnímali a přijali změny, které proběhly v našem provozu.

Zejména změna v dokončeném  a rekonstruovaném prostředí, potom změna v principu služeb a to, že již naše restaurace nevaří běžným systémem, ale pouze péčí o Vás – naše hosty a příležitostně pro akce spojené v naší sklepní vinárně, jako jsou oslavy, svatby, večírky apod.

Dále to, že máte možnost využívat skvělou službu naší venkovní bylinkové sauny a případně následného do-relaxování v naší nové „útulně“ s krbem.  Také  naplno odpočívat na vinných terasách, kde si můžete číst, pít víno, kávu, nebo jen tak vnímat krásu přírody a daného okamžiku….

S velkou vděčností tyto dary vnímáme a přejeme si i Vám, abychom se mohli nadále setkávat a poskytovat si prostor pro klid, pohodu a nové síly :-)

V radosti  a těšením se na Vás  –   Hana s partou skvělých lidí, kteří jsou vždy po ruce. :-)

Kontakt
Hotel Weiss Lechovice
Lechovice 56, 671 63 Lechovice
Česká republika

Tel.: +420 602 222 360
E-mail: info@hotelweiss.cz

Zobrazit mapu »

Hana Weissová

- majitelka hotelu -

Jsem přesvědčena, že všechna vína mají svůj vlastní jedinečný příběh, že dobré víno má duši, v níž se odráží osobnost lidí, kteří mu jeho příběh vdechli.

Reference

"Díky patří Vám!!! Byly to skvěle strávené tři dny mezi lidmi stejné krevní skupiny.... více »

Petr