Pro firmy

Náš butikový vinařský hotel je příjemným místem pro menší a střední firmy k pořádání seminářů, školení, mítinků a dalších mnohdy nespecifických akcí. 

K dispozici jsou pokoje s vlastním sociální zařízením, bezplatné WiFi v celém objektu, k zapůjčení je dataprojektor, promítací plátno, flip chart, tiskárna. 

Pro zpestření mnohdy náročných jednání dáváme k dispozici degustační prostory sklepní vinárny, umožňujeme rozptýlení při řízených degustacích se sommelierkou hotelu , poskytujeme coffee breaky, obědy či večeře přesně na míru, nebo předem domluvené rauty, včetně specialit na grilu apod. K dispozici je i krytá venkovní terasa. 

Samozřejmostí je naprosté soukromí a klid k jednání a celkovému pobytu. Vaše auta zaparkujeme do dvorního prostoru, který se na noc zamyká . V okolí hotelu je možnost nespočetných příjemných vycházek do přírody, kde načerpáte další energii na práci a jednání.

Kapacita pro tato jednání a semináře je od malých skupinek 5 osob až po 50 osob, ubytování je pouze 33 lůžek, ale kapacitu lze navýšit o 16 lůžek v sousedním Pensionu.   

UBYTOVÁNÍ MOŽNÉ !!

Nebojte se u nás ubytovat. Dostanete i snídani. Dodržujeme vše, co je potřeba :-):-)

Výjimka platí pro hotely, kde se může současně stravovat max. 20 hostů.

Kontakt
Hotel Weiss Lechovice
Lechovice 56, 671 63 Lechovice
Česká republika

Tel.: +420 602 222 360
E-mail: weisshotel@gmail.com

Zobrazit mapu »

Hana Weissová

- majitelka hotelu -

Jsem přesvědčena, že všechna vína mají svůj vlastní jedinečný příběh, že dobré víno má duši, v níž se odráží osobnost lidí, kteří mu jeho příběh vdechli.

Reference

"Zdravím a nemám, co dodat :)Snad jen malou „klobásničku“Po školení s Hankou a Honzíkem... více »

Kamil