NOVÁ KONCEPCE HOTELU

Od listopadu jsme přešli na novou koncepci našeho hotelu.  Začlenili jsme se do systému B|B , hotel se snídaní. Pro naše hosty prodlužujeme dobu snídaní do 10 hodin. Přes zimní neproduktivní měsíce má restaurační kuchyně dny klidu a to od pondělí do čtvrtku, od čtvrtku do neděle  nám pro hosty poskytuje skvělé pokrmy cateringový kuchař a to každý víkend nová jídla. Dále – pondělí je den klidu celé restaurace, úterý a středa je servis pouze restauračního občerstvení – nápoje + něco malého k vínu,pivu a to od 17 hodin do večerních hodin /dle situace a domluvy/.   Pro domluvené a sjednané akce, oslavy, svatby, semináře apod. jsme a budeme k dispozici vždy, když bude o tyto služby zájem a to velmi rádi .

Děkuji za Vaši přízeň, těším se na setkávání s Vámi a přeji Vám krásné dny a chvíle :-)                          Hana Weissová

Milí a vzácní hosté!

Rádi bychom Vám poděkovali za to, že jste velmi vstřícně a pozitivně vnímali a přijali změny, které proběhly v našem provozu.

Zejména změna v dokončeném  a rekonstruovaném prostředí, potom změna v principu služeb a to, že již naše restaurace nevaří běžným systémem, ale pouze péčí o Vás – naše hosty a příležitostně pro akce spojené v naší sklepní vinárně, jako jsou oslavy, svatby, večírky apod.

Dále to, že máte možnost využívat skvělou službu naší venkovní bylinkové sauny a případně následného do-relaxování v naší nové „útulně“ s krbem.  Také  naplno odpočívat na vinných terasách, kde si můžete číst, pít víno, kávu, nebo jen tak vnímat krásu přírody a daného okamžiku….

S velkou vděčností tyto dary vnímáme a přejeme si i Vám, abychom se mohli nadále setkávat a poskytovat si prostor pro klid, pohodu a nové síly :-)

V radosti  a těšením se na Vás  –   Hana s partou skvělých lidí, kteří jsou vždy po ruce. :-)

Aktuálně

NOVÝ KONTAKT.

Vážení a milí naši hosté, upravujeme a zjednodušujeme postupně naše kontakty, tak Vás prosíme, poznačte si, že telefon a mailová adresa...

25.9.2021 Cimbálovka

25.9.2021 cimbálová muzika . Určitě přijďte a budete se zaručeně skvěle bavit !!

PÁTEK 13tého :-) CIMBÁLOVKA

Naši milí přátelé, co jiného dělat v pátek 13.8. ? Je to jasné, od 19-23 hodin  zde budeme prožívat krásu a...