Archiv: Aktuálně

CIMBÁLOVKA 25.9.2020

Srdečně zveme – no a znáte „Ódu na Fernet“? Pokud ne, pak si přijďte poslechnout :-) Pokud bude pěkně, tak před hotelem, pokud škaredě, tak ve vinárně hotelu :-) Těšme se:-)

Poděkování všem složkám IZS

Pro všechny policisty, hasiče a záchranáře z celé ČR. Všem, kteří kteří pomohli řešit problémy s pandemií COVID. U nás po předložení průkazu, získáte  kávu, nebo pivo nebo dezert zdarma, popřípadě při delším pobytu na hotelu – 10% slevu z ubytování. DĚKUJEME :-)  

Cykloturistický cestovní pas

Přátelé cyklisté, pokud plánujete ještě do 31.10. trápit tělo na kole, zastavte se u nás buď pro razítko nebo pro získání Cykluturistického pasu s mnoha výhodami..- viz Cyklo klub Znojmo  Stojí to za to !!  

Modrý cimbál opět u nás

5.7.2020 MODRÝ CIMBÁL 5.7.2020  od 18 hodin Vás zveme opět na pěkné posezení s Modrým cimbálem.

UPOZORNĚNÍ !

Milí hosté, pokud máte zakoupené pobyty v našem hotelu a z důvodu opatření  nynější situace ve světě nemůžete přijet, neváhejte nám napsat nebo zavolat a termíny Vám posuneme :-) Určitě o Vás nechceme přijít. !:-)

Velikonoce !!

DUB.12. Velikonoční pochůzková degustace u vinařů z Nového Šaldorfa Veřejná  · Pořádá Šaldorfské sklepy

Koncert 18.4. u nás

V sobotu 18.4. v 19 hodin se uskuteční v Lechovicích klubový večer ve vinárně hotelu Weiss. Zahrají a zazpívají Slávek Klecandr a Roman Dostál ze skupiny Oboroh. Za 31 let jejich muzikantské spolupráce vznikla spousta písní s duchovní tématikou, včetně Klecandrem ojediněle zhudebněných starozákonních žalmů. Na meditativním koncertě...

NOVÁ KONCEPCE HOTELU

Od listopadu jsme přešli na novou koncepci našeho hotelu.  Začlenili jsme se do systému B|B , hotel se snídaní. Pro naše hosty prodlužujeme dobu snídaní do 10 hodin. Přes zimní neproduktivní měsíce má restaurační kuchyně dny klidu a to od pondělí do čtvrtku, od...