Archiv: Aktuálně

Home > Aktuálně

BURČÁK !!!!

PŘÁTELÉ, ANI NEVÍM, ZDA JSME VÁM STIHLI SDĚLIT, ŽE JIŽ 3 TÝDNY PRODÁVÁME OPĚT SKVĚLÝ ČERVENÝ BURČÁK A STÁLE OD STEJNÝCH PŘÁTEL VINAŘŮ ….., ŘEKLI ???

OBSAZENOST HOTELU

MILÍ HOSTÉ, DĚKUJEME, ŽE  STÁLE VOLÁTE A CHCETE U NÁS STRÁVIT VOLNÝ ČAS, ALE MOC PROSÍM, HOTEL JE JIŽ ZCELA VYPRODÁN AŽ DO KONCE ZÁŘÍ A VŠECHNY VÍKENDY V ŘÍJNU,VČETNĚ POLOVINY DNŮ PRACOVNÍCH . UBYTOVÁNÍ JE POUZE OBČAS NA 1 DEN  1 POKOJ VOLNÝ...

CIMBÁLOVKA KAPRIC 7.7. 2017

PŘÁTELÉ, POKRAČUJEME V HUDEBNÍCH VEČERECH, TENTOKRÁT 7.7.2017 V 19 HODIN S CIMBÁLOVOU MUZIKOU KAPRIC ZE SVATOBOŘIC – MISTŘÍNA . VYUŽIJTE VOLNÝCH DNŮ A PŘIJEĎTE . 

Lucrezia Borgia 3.6.2017 u nás

Historizující muzicírování s Lucrezií Borgií 3.6.2017 v naší hotelové sklepní vinárně.  Neváhejte, místa se rychle zaplňují. Těšíme se na Vás u nás :-)

KLUBOVÉ VEČERY POKRAČUJÍ

PŘÁTELÉ, ZVEME VÁS NA DALŠÍ KLUBOVÝ VEČER V SOBOTU 27.5.2017 V NAŠÍ HOTELOVÉ SKLEPNÍ VINÁRNĚ, KDE NÁS BUDE MARTIN ŠKORPÍK A ZUZANA KŘÍŽOVÁ  PROVÁZET SVOJÍ AUTORSKOU TVORBOU, LIDOVÝMI PÍSNĚMI, ŠANZONY APOD. S KYTAROU A AKORDEONEM OD 20 HODIN. VSTUPNÉ JE DOBROVOLNÉ. TĚŠÍME SE NA...

Vernisáž nových obrazů

Přátelé, zveme Vás na neformální setkání při příležitosti vernisáže nových obrazů v naší restauraci. Akce proběhne v nedělní odpoledne 30.4.2017 od 16 hodin a budeme mít čest se setkat s autorkou obrazů a při té příležitosti ochutnáme dobrá vína.  Těším se na Vás a...

Klubový večer s Romanem Dostálem

Srdečně zveme na klubový večer s Romanem Dostálem / z Oborohu/ dne 6.5.2017 ve sklepní vinárně hotelu WEISS od 19 hodin. 

NOVÉ PIVO ZE ZNOJMA

MILÍ HOSTÉ, MÁME PRO VÁS NOVÉ PIVO ZE ZNOJMA. PŘIJĎTE OCHUTNAT  KVALITNÍ PIVO VYRÁBĚNÉ TRADIČNÍ METODOU, KTERÁ CTÍ ŘEMESLNOU TRADICI.